www.democratie-transparence.org

Luty 21, 2013

Jak znaleźć ludzi, którzy są chętni do nauki

Jak znaleźć ludzi, którzy są chętni do nauki


Skoro byłaś małą dziewczynką, zawsze chciałem nauczyć się czegoś, co można o wszystko. Niestety nie wszyscy podzielają tej koncepcji. Jeśli chodzi o wielopoziomowego (MLM) możliwości marketingowych, musisz znaleźć ludzi, którzy są tak chętni dowiedzieć się, jak jesteś. Jeśli mówisz do kogoś, kto jest wyrażanie absolutnie nie pragnienie, aby dowiedzieć się o możliwość, którą włada, marnujesz swój czas.

Pierwszy sposób, aby znaleźć ludzi, którzy chcą nauczyć się mówić do ludzi wie, którzy są chętni do nauki. Jeśli uda Ci się jedna osoba zaangażowanych w to, co starasz się osiągnąć, może zna kogoś innego kto podziela tę samą pasję. To jest najlepszym sposobem, aby uzyskać swój pomysł na biznes tam!

Innym sposobem na znalezienie osób, które chcą nauczyć się jest podejście ludzi z myślenia, że trzeba słuchać. Gdy podczas mówienia do nowej perspektywy po raz pierwszy, mówić do nich, ponieważ, jeśli wiesz, że nie będzie w stanie przetrwać bez tej możliwości biznesowych. To pokaże, że można mieć pełne zaufanie do co starasz się osiągnąć i że chcesz, aby dowiedzieć się wszystko, co można o nim. To nawet może zainspirować potencjalnych klientów, którzy nie wydają się tak zainspirowany, przed rozpoczęciem rozmowy.

Poszukiwanie ludzi, którzy chcą się uczyć nie będzie łatwe, ale nie jest to niemożliwe. Jeśli zbliżysz się perspektywa pozwolić im wiedzieć, że można im pomóc, że będzie więcej niż chętnych do nauki. Na przykład you dyskusji możliwości MLM z twój przyjaciel, który ma zadanie niskopłatnych, że on lub ona nie cieszyć. Kiedy mówisz do swojego przyjaciela, rozpocząć rozmowy wspomnieć o ile osoba nienawidzi jego lub jej pracy. Będziesz przypomnieli o ile nie lubią to, co robią i że będzie również być przypomniał że istnieją inne możliwości.

Jest jednym z najlepszych sposobów, aby znaleźć ludzi, którzy chcą nauczyć się reklamować. Kiedy reklamować, ludzi, którzy chcą dowiedzieć się więcej przyjść do Ciebie. Można reklamować w radiu lub ulotki. Posiadanie strony internetowej jest jednym z najlepszych sposobów, aby znaleźć ludzi. Uzyskać adres URL z optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Pisać artykuły o firmie, umieścić je w trybie online i połączyć słowa kluczowe witryny. Ludzie będą się znalezieniu przed ty znać ono!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.